להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
איך מבריקים רצפה

אם אתם מרגישים שאתם מנקים ומנקים אבל הרצפה עדיין לא נראית מבריקה ויש עליה עדיין כתמי לכלוך וצבע שלא יורדים- אספנו לפניכם מספר טיפים לניקוי רצפה מתוך ניסיון רב אשר צברנו בניקיון משרדים ומבנים, שיעזרו לכם ללכת על בטוח ועל נקי גם יחד.

מה אתם חייבים לדעת?

  • שימוש בחומרים הנכונים – לכל סוג של מרצפות יש חומרי ניקוי שמתאימים יותר ומתאימים פחות. כך למשל, רצפת קרמיקה לא תגיב טוב לחומרי פוליש ווקס. זאת משום שהיא אינה סופגת שומנים ואם תנקו אותה בחומרים שכאלה תישאר בדרך כלל שכבת שומן מאוד לא אסתטית על הרצפה שלכם. לכן, קראו היטב את האותיות הקטנות שעל המכלים של חומרי הניקוי, וודאו שהם מתאימים לסוג הריצוף שלכם. אם אתם לא בטוחים – התייעצו עם אנשי מקצוע המבינים בתחום.
  • הסרת כתמי חלודה – אם נתקלתם בכתמי חלודה על הריצוף, זרו עליהם מלח ושפשפו את המקום עם צמר פלדה. תוך מספר שניות לא תזכרו בכלל שהיה שם כתם.
  • הסרת כתמי צבע – אם ביצעתם עבודות צבע בבית ונשארו כתמים על הרצפה למרות שניקיתם, לא צריך לומר נואש. צבע אקרילי ירד בדרך כלל עם מים. כתם עקשן תוכלו להסיר בעזרת גירוד עם שפכטל. צבעי שמן ירדו בעזרת טרפנטין או טינר, שתוכלו להשיג בחנויות מסוג "עשה זאת בעצמך".
  • ניקיון אחרי פוליש – אם בחרתם לבצע פוליש לרצפה שלכם (זכרו: לא מתאים לרצפת קרמיקה!) בוודאי הוקסמתם, ובצדק, מהניקיון ומהברק שלה לאחר סיום העבודה. אבל, אין זה אומר שמעכשיו אתם פטורים מניקיון. הפוליש נועד כדי להבריק את הרצפה ולהגן עליה מפני שחיקה עתידית, אבל הוא לא יכול למנוע ממנה להתלכלך. לכן, הקפידו על ניקיון תדיר של הרצפה, וכך תוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן.
  • והכי חשוב: מניעה – על מנת שהכתמים לא יהפכו לעקשניים במיוחד, חשוב לנקות כל לכלוך ברגע היווצרותו. אז אם למשל, נשפך לכם קפה על המרצפות, הביאו מיד סמרטוט רטוב ונקו את האזור שהתלכלך. כך תמנעו מהנוזלים לחדור אל עומק המרצפות ולהפוך לכתמים שאחר כך יהיה לכם הרבה יותר קשה להסיר. טוטל קלין לשירותכם,שמחנו להביא לכם טיפים לניקוי רצפות שיוכלו לסייע לכם לשמור על רצפה נקייה וליהנות מהתוצאות לאורך זמן. אם אתם מוצאים שאין לכם זמן לבצע ניקיון יסודי או שאתם נתקלים בכתמים עקשניים שלא יורדים אפילו לאחר יישום הטיפים שלעיל, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם שירותי ניקיון שבסיומם הרצפה שלכם תבריק למרחוק.

 

רוצים גם אצלכם במשרד?

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי ניקיון מהטובים ביותר חייגו 1-700-70-66-70 ונשמח לעמוד לשירותכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל