להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
איך לנקות דשא סינטטי

נכון שהוא נראה כמו "הדבר האמיתי"?

כזה הוא דשא סינטטי, אשר רבים בוחרים בו בשל העדר הצורך לתחזק אותו באופן שוטף, להשקותו ולכסחו, לוודא כי לא יצמחו בו עשבים שוטים. בעוד דשא רגיל עשוי להצהיב ואף לסבול מקרחות- דשא סינטטי שומר על מראהו ותחזוקתו פשוטה וזולה יותר.

עם זאת, על מנת לשמר את חזותו המרשימה, הטבעית, יש להקפיד על ניקיונו. איך לנקות דשא סינטטי ? הניקיון יכול להיעשות באופנים שונים: מטאטא קשיח (מטאטא כביש), מים וסבון, שואב אבק ביתי, מפוח אוויר או שואב עלים, מכשיר לחץ מים ( מדובר במכשיר יעיל ביותר אבל סביר להניח כי הוא אינו מצוי בבתים רבים, לכן גם מסיבה זו מומלץ להסתייע בשירותי הניקיון של חברה מקצועית, אשר ברשותה כל הציוד והחומרים הנדרשים לניקיון בכלל ולניקיון דשא סינטטי בפרט).

הגשם והרוח- משאבי הטבע שכולנו עשויים ליהנות מהם חינם אין כסף- אף הם מהווים אמצעי ניקוי לדשא סינטטי, אלא שלאחר שמתקיים עליו אירוע ונותרים בו סימנים שונים, פירורים וכתמים, נדרש ניקוי יסודי יותר.

על מנת לתחזק את הדשא כראוי, מומלץ להברישו פעם בשבועיים- שלושה כדי לשמר את חזותו כדשא טבעי וגם על מנת לשמור על צורת סיבי המשטח ולמנוע התעקמותם ועיוות צורתן המקורית (הישרה).

אף שפעולה זו נראית פשוטה לכאורה, על מנת לבצע אותה כנדרש וכראוי, כמומלץ וכרצוי, רצוי- אכן – לשכור את שירותיה של חברת טוטל קלין שתשמור באופן מקצועי על מראהו של הדשא ותאפשר לכם ולאורחיכם ליהנות ממראהו לאורך זמן.

החברה מעמידה לרשותכם ציוד וחומרי ניקיון ייעודיים, איכותיים ובטיחותיים, המהווים ערובה לתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר המבטיחה עמידות המוצר לאורך זמן. הברשת הדשא באמצעים העומדים לרשות החברה נעשית באופן מקצועי ביותר, ללא פגיעה בסיביו. המקצועיות והניסיון של החברה מאפשרים ללקוחותיה ליהנות ממגוון שירותים, לרבות, במידה שנדרש, חיתוכים, הדבקות קיבוע פיסות הדשא הסינטטי אל הקרקע ועוד.

מה עושים כשאין זמן?

כמו דברים רבים בחיים, גם דברים שקל לעשות אותם, קל יותר לא לעשותם, אבל כמו דברים רבים, הזנחתו של דשא סינטטי עלולה לפגום במראהו ובמקום שיהיה מונח לנוי ולהידור וייראה טבעי ביותר, הוא עלול להתלכלך ולהתרפט ובמקום להוסיף נוי וחן למקום הוא עלול לכער אותו.

אם אין לכם זמן או חשק- כל שעליכם לעשות הוא לצלצל לחברתנו או להתקשר עמה באמצעות טופס מקוון המופיע כאן ולקבל את כל המידע והייעוץ הדרושים לכם לצורך שמירה על ניקיון הדשא הסינטטי.

אתם מוזמנים להתקשר ולקבל גם הצעת מחיר מסודרת. כפתרון ביתי ניתן להתחיל לנקות דשא סינטטי באמצעות מגרפת פלסטיק (הקפידו על כך, כי מגרפה שעשויה מחומר אחר, קשיח יותר, עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לסיבי הדשא).

החברה מספקת סל שירותים מגוון לניקיון ולתחזוקה (ואם תרצו- גם שירותי ניהול) של בתים פרטיים ומבני ציבור. כאשר אתם מפקידים את מלאכתה השמירה על ניקיון בידיה של חברת ניקיון מקצועית ועתירת ניסיון (ולקוחות מרוצים) אתם עושים את הדבר הטבעי, הנכון והמתבקש ודאי לכם, העסוקים וטרודים במטלות היום-יום ולא מתפנים לניקיון.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל