להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
איך לנקות את השירותים

איך לנקות את השירותים?

הבריאות שלכם חשובה לכם? מה לגבי הניקיון של חדר השירותים? חברת טוטל קלין מספקת לכם טיפים נהדרים שיעזרו לכם לקבל תוצאות מרהיבות! בניקיון משרדים ומבנים אשר כולל חדרי שירותים ואמבטיות.

שירותים נקיים זה אנחנו

חדר השירותים הוא אחד המקומות שצריך להקדיש להם הרבה תשומת לב בזמן ניקיונם, כיוון שעליו להיות לא רק אסתטי ונעים לעין אלא גם סטרילי והיגייני. עם זאת, לא תמיד מדובר בפעולה נעימה וקלה, מהסיבות הברורות ומסיבות נוספות. לכן, נשאלת השאלה איך ניתן לייעל את תהליך העבודה. חברת טוטל קלין החליטה לספק לכם מענה על שאלה זו, ולתת לכם כמה עצות פרקטיות לניקיון חדרי שירותים.

מה חשוב לדעת על ניקיון שירותים או אמבטיה?

  • שמרו על הבריאות שלכם – על מנת לנקות את השירותים בדרך כלל צריך להתכופף. כדי לשמור על הגב שלכם ולמנוע מכם בעיות בריאותיות, הקפידו להתכופף בעודכם עומדים בפיסוק קל, הברכיים מכופפות קמעה וגופכם נוטה מעט קדימה. אם אתם משתמשים בחומרים כימיים לניקוי, אווררו את החדר היטב בזמן הפעולה, כדי שלא תשאפו אדים ותגרמו לעצמכם נזקים בדרכי הנשימה.
  • השתמשו בכלי ניקוי ולא רק בחומרים – לא מעט אנשים נמנעים מלגעת בדפנות השירותים, כיוון שהן דוחות אותם. הם רק מפזרים את האקונומיקה בתנועה סיבובית ולא משפשפים כראוי את האסלה כדי שתחזור להיות סטרילית באמת. הפתרון לכך הוא שימוש במנקה אסלות, מעין מברשת עם ידית ארוכה, שמאפשרת לשפשף היטב גם את הדפנות וגם את עומק האסלה. אם אתם נגעלים מלגעת במנקה האסלות, תוכלו להשתמש גם בכפפות חד-פעמיות, אשר ישמרו על ידיכם נקיות.
  • תחזוקה שוטפת – תחזוקה וניקיון שירותים יסודי מומלץ לבצע בעזרת אנשי מקצוע כמו אינסטלטור וחברת ניקיון מקצועית.

אם חדרי השירותים וחדר האמבטיה שלכם צרים וצפופים וקשה לכם לנקות אותם כראוי, אם המצב דורש ניקוי מקצועי או אם סתם מתחשק לכם לבלות במקום לנקות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ונשמח לבצע עבורכם ניקיון איכותי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל