להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אחזקת מבני משרדים

המושג שירותי אחזקת מבני משרדים / תחזוקת בנייני משרדים, עשוי להתפרש באופנים שונים. ההגדרה המעשית שלו נקבעת על ידי סוג השירותים המבוקשים והאופן שבו הם מתבצעים הלכה למעשה על ידי חברת האחזקה. שירותי אחזקה הם שירותים מודולאריים, שניתן להוסיף עליהם ולגרוע מהם לפי דרישה, רצון או יכולת תשלום.

אין ספק כי שכירת שירותיה של חברת ניהול ואחזקות בע"מ מאפשרת קבלת מענה מקצועי מלא ומקיף מכל היבטי האחזקה, לרבות ניהול שוטף של חשבונות הבית המשותף מול הדיירים ומול ספקים וגורמים חיצוניים נוספים.

אחזקת מבני משרדים עשויה לכלול את השירותים הבאים:

  • ניקיון פיזי של חדר המדרגות ושל סביבת הבניין.
  • שירותי גינון.
  • טיפול במערכת החשמל, לרבות משאבות וספינקלרים.
  • תפעול גנרטורים, הדברה, מפוחים, ניקוי וחיטוי מאגרי המים.
  • טיפול במערכת החימום וההסקה (חשמלית או סולארית).
  • צביעה.
  • גביית דמי ניהול.
  • תשלום חשבונות.
  • הנפקת דוחות ומאזנים תקופתיים.
  • יש המוסיפים אב בית ואף שומרים בכניסה לבניין.

היתרון שבעירוב גורם חיצוני לצורך אחזקת מבני משרדים

הפקדת מלאכת אחזקת מבני משרדים בידיה של חברת ניהול ואחזקות מבנים מהווה ערובה לתחזוקה מקצועית, המתבצעת על פי נהלים ברורים ובאופן מקצועי לחלוטין. בשל מורכבות התחזוקה וההכרח להיות מקושרים על אנשי מקצוע שונים כדאי ועדיף שמי שיתחזקו עבורכם את בניין המשרדים הם נציגיה של חברה האמונים על ביצוען של כלל הפעולות הנדרשות.

כדאיות שכירת שירותי אחזקת מבני משרדים נובעת גם מהעובדה שכיום, במקום לסמוך על הרצון הטוב ועל התנדבותם של ד עובדי הבניין ולהתאכזב מהיענות מוגבלת בלבד, כאשר מי שאחראים על הניהול והתחזוקה הם אנשי מקצוע מחויבים – ברור כי העבודה תיעשה במסירות ובדבקות. חברת אחזקה מקצועית מכירה היטב את הנהלים ואת דרך ההתנהלות מול הרשות המקומית. היכרות זו מסייעת לקיצור תהליכים ולייעולם. החברה מעניקה ,שקט תעשייתי". החברה קשורה בחוזים עם קבלני משנה מקצועיים ולכן אין לה כל קושי להשיג איש מקצוע בכל תחום של אחזקת המבנה. תחזוקה נאותה של מבנים, קל וחומר שיפוצם ושדרוגם, לא רק שומרת על ערכם אלא אף מאמירה אותו ובכך הופכת אותו לנכס אטרקטיבי.

תחזוקת תשתיות

אחד היתרונות החשובים בשכירת שירותיה של חברת ניהול ואחזקות לתחזוקת בנייני משרדים הוא בהקניית ביטחון כי תשתיות הבית אף הן יטופלו ויתוחזקו היטב ולא רק מה שנראה לעין. פעולות תחזוקה תקופתיות מהוות ערובה לשמירה על תקינותן של התשתיות. חברה מקצועית המאומנת ומיומנת באספקת שירותי תחזוקה לבניינים משרדיים מגישה תכנית עבודה כוללת. אימוץ של תכנית תחזוקה מלאה מייתר את הצורך במרדף מתמיד, לא אחת עקר ומתיש, אחרי בעלי מקצוע מחוץ לבניין המשרדים או סרבני תשלום בקרב המשרדים.

מידע ופניות

למידע נוסף ומחירים אנא פנו אלינו דרך טופס הצור קשר אנא פנו אלינו להתייעצות. עוד על יתרונותינו בתחום של אחזקת מבנים תוכלו למצוא פה >

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל