להצעת מחיר חייגו    1-700-70-66-70

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אחזקת מבנים

אחזקת מבנים – איך זה עובד?

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בביקוש לשירותי אחזקה ומבנים. כיום, הבינו חברות רבות ודיירים רבים כי על מנת ליהנות ממבנה נקי ותקין, יש לבצע עבודות אחזקה שוטפות באופן קבוע. הדרך הנוחה ביותר שחוסכת טרדות רבות היא על ידי שימוש בשירותיה של חברת אחזקת מבנים מקצועית. לחברת אחזקת מבנים יש מומחיות בכל הקשור לנושא – החל מניקיון, המשך בצביעה וכלה בבעיות נקודתיות של חשמל וכדומה. חברת אחזקת מבנים איכותית משתמשת בניסיון שלה על מנת לתת פתרונות מיידים לבעיות שונות העלולות להתעורר.

על מנת שתוכלו ליהנות משירותי אחזקת מבנים מקצועיים, יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתענה על הצרכים שלכם. להלן קצת מידע העוסק בפרמטרים המרכזיים אליהם יש להתייחס בבחירת החברה איתה תעבדו.

צרכי אחזקת מבנים מגדירים מראש!

עליכם להבין במדויק מהם הצרכים המרכזיים של אחזקת המבנה שלכם. לכל מבנה יש צרכים שונים וייחודיים הנובעים מסוג הפעילות שהוא מקיים, לכן חשוב כי תבצעו התאמה בין פעילות ומאפייני המבנה לבין שירותי אחזקת המבנים בהם תבחרו.

מומלץ כי בשלב הראשוני תכינו לכם רשימה מלאה של כל השירותים להם תזדקקו. אם מדובר בשירותי ניקיון לעסק או שירותי ניקיון למשרד, אז יתאימו שירותים כגון: ריקון אשפה, ניקוי אבק, מטבחים, שירותים, משרד, שאיבת שטיחים, וילונות, ניקוי חלונות ועוד שירותי ניקיון נוספים. בנוסף לשירותי ניקיון, יש להתייחס גם לשירותי האחזקה, ולהבין לעומק לאיזה שירותים תזדקקו, תדירות השירות וכו'. חברות מנוסות ומקצועיות מציעות מגוון שירותי אחזקה כגון: שירותי גינון, טיפול במערכות חשמל, טיפול במערכות חימום, צביעה, תשלומי חשבונות ועוד שירותים נוספים.

הגדירו במדויק מה הצרכים של המבנה שלכם, מה חשוב יותר ומה פחות, במידה ותעשו זאת, הדבר יאפשר לחברה איתה תעבדו, להתאים עבורכם את הפתרון המקצועי הטוב ביותר.

תדירות ונגישות שירותי אחזקת מבנים

 

לאחר שהגדרתם את הצרכים ומצאתם חברת אחזקת מבנים שמספקת את כל השירותים להם תזדקקו, יש לוודא כי אותה חברה מעמידה לרשותכם צוות מקצועי בעל זמינות המתאימה לצרכים שלכם. הזמינות הגבוהה חשובה, הרי אם המבנה שלכם זקוק לשירותי ניקיון ואחזקה במשך שעות היום, אך חברת הניקיון זמינה עבורכם רק בערב, לא תקבלו את הפתרון המתאים לכם.

הקפידו לבחור חברת ניקיון גדולה בעלת ניסיון והמלצות, חברות מנוסות מחזיקות ציוד איכותי וכוח אדם מנוסה וגדול, אשר יכול לספק לכם מענה יום יומי. במידה ותפנו לחברה מנוסה וגדולה, תוכלו ליהנות מכל השירותים להם המבנה יזדקק, דבר שיחסוך לכם בעלויות רבות הכרוכות בהתעסקות עם חברות שונות בנפרד.

בזמן המשא ומתן שלכם מול חברת אחזקת המבנים איתה תרצו לעבוד, סכמו מראש מהי התדירות הרצויה עבור אחזקת המבנה שלכם. לאחר שסיכמתם על התדירות המתאימה, וודאו כי יש איש מקצוע או מנהל זמין שעומד לרשותכם בשעת הצורך.

מקצועיות חברת אחזקת מבנים

שירותי אחזקה וניקיון, הם לא דבר של מה בכך, לכן יש לוודא כי לצוות העובדים של החברה יש את המיומנויות הנדרשות. ישנן עבודות ניקיון ואחזקה המצריכות עבודה בגובה, או עבודה עם ציוד מיוחד ורגיש. ישנם מומחים לגינון ולצבע וכך לתחומים נוספים בהם תזדקקו לשירותים. יש לוודא כי לחברה יש את האישורים וההסמכות המתאימות בתוספת הציוד הנדרש, לביצוע עבודות אלו בצורה מקצועית ובטוחה.

לסיום, על מנת ליהנות משירותי אחזקת מבנים איכותיים, הקפידו לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שמעמידה לרשותכם צוות עובדים עם מגוון התמחויות מספק, בעל אישורים והסמכות מתאימות לביצוע עבודות אלו. במידה ותקפידו לבחור בחברה מנוסה ומיומנת, תוכלו ליהנות משירותי אחזקת מבנים איכותיים שיתנו לכם שקט נפשי ומבנה מתוחזק היטב ונקי.

 

חברת טוטל קלין היא חברת ניקיון מנוסה ומקצועית המציעה גם שירותי אחזקת מבנים וניהול ואחזקת בתים משותפים. לחברה ניסיון רב שנים עוד משנת 1995, ועובדיה, הפועלים באזורים שונים ברחבי הארץ, עושים כל שביכולתם כדי לספק את המענה הנכון בזמן הנכון. טוטל קלין קנתה לעצמה שם לא רק בזכות צוות העובדים המיומן שלה אשר מספק שירותי ניקיון ואחזקה, אלא גם באמצעות שירותי הניהול שמספקת החברה הכוללים ביצוע תשלומים, הנהלת חשבונות או נגשת דוחות תקופתיים.

 

אחזקת מבנים – מהם השירותים המוצעים

אחזקת מבניםבמסגרת אחזקת המבנים מוצעים שירותים שונים ומגוונים, אשר נועדו לשמור על תקינותו של המבנה. אלה כמה מבין השירותים העיקריים ביותר:

  • שירותי גינון – במבני משרדים לא מעטים ניתן למצוא גינה מטופחת העומדת לרשות העובדים. את הגינה הזו יש צורך לטפח באופן תמידי כדי שהיא תוכל לשמש כמצע למנוחה ולמרגוע בהפסקות. כדי לשמור על גינה נאה, יש צורך להעסיק גננים המנקים את הגינה, גוזמים את השיחים והדשא ושותלים צמחייה חדשה.
  • טיפול במערכות החשמל – מחשב הנכבה באמצע יום עבודה הוא חוויה בלתי נעימה שעלולה להסתיים באובדן נתונים – במקרה שבו העובד לא שמר את הקובץ – או בהשבתת העובדה ליום שלם ולעתים אף יותר. ברגע שיש תקלה במערכת החשמל, יש צורך בעזרתו של איש מקצוע אשר יוכל לטפל בקלות בתקלה. במסגרת שירותי אחזקת מבנים יכול האדם האחראי על הבניין לבחון את התקלה ולהזעיק חשמלאי.
  • טיפול בבעיות אינסטלציה – כשריח רע עולה מן הביוב או כשיש דליפה בצנרת, יש צורך לקרוא לאינסטלטור אשר יטפל במהירות בבעיה. שכן, סתימה בביוב עלולה לגרום לבעיות תברואה חמורות ולהזיק לבריאות העובדים המצויים במשרדים ברוב שעות היום.

 

לשמור על מבנים תקינים

חוסנו של כל מבנה תלויה בתחזוקה שלו. חברות ניקיון רבות עוסקות בנושא אחזקת מבנים כדי לוודא שבניין המשרדים יתפקד כהלכה, וכדי למנוע אי נעימויות הפוגעות בתפקוד השוטף של העובדים כמו הפסות חשמל כלליות, גינה מוזנחת, ניקיון חדר המדרגות או טיפול באינסטלציה. השירותים הנוגעים לאחזקת המבנים אמנם לא שירותים שאנו שמים אליהם לב בעבודה היום יומית השוטפת, אך אנו זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים כאשר תקלה כלשהי מתרחשת בבניין.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל